Senalp Header

Hizmetlerimiz

Biz Kimiz Ve Hizmetlerimiz 

SenAlp Eğitim Danışmanlığı Türkiye’de istediği bölümü kazanamamış ya da yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere Bulgaristan alternatifini ilk olarak sunan firmalardan biridir. Bulgaristan’da; sözleşmeli olarak belirli bir disiplin dâhilinde çalışmalar yürüttüğü, devlet ve özel üniversitelerinin sayısını her geçen gün arttıran şirketimiz, bugün tam Bulgaristanın en prestijli üniversiteleri ile işbirliği içinde olarak daha çok gencimizin geleceğini garantiye alma şansını yaratabilmek için Türkiye’den öğrenci transferi gerçekleştirmektedir.

SenAlp olarak; Bulgaristan’ın en köklü Türk firmalarından biri olan SenAlp ile yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar sayesinde, bugüne kadar Bulgaristan’a gönderdiğimiz öğrenci ve velilerimizin memnuniyeti gözle görünür şekildedir. SenAlp; şirketimiz Sofya şehrin’in merkezinde ofisi bulunan, bu zamana kadar еn başarılı danışmanlık şirketler arasında ilk olan, yaklaşık 30 ayrı üniversite rektörlüğünce öğrenci aktarımı konusunda yetkili kabul edilen şirket ortağımızdır.

SenAlp şirketlerimiz bir araya gelerek, Bulgaristan’da daha önce hiç yapılmamış, öğrencilerimize yönelik sağlam ve güvenli bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Burada önemli olan öğrencinin okula yerleştirilmesinden çok, öğrencinin eğitim aldığı süreçte okul devamsızlığı, ders problemleri, olası yurt problemleri ya da arkadaş sıkıntılarını ebeveynler ile paylaşarak ortak bir çözüm bulma yoluna gidilmesidir. Bu sebeple danışmanlık şirketi seçerken mutlaka daha öncesinden size öncelikli olarak velilerinin, daha sonrada öğrencilerinin referanslarını vermelerini isteyiniz.

SenAlp şirketimiz ile Üniversium Şirketiyle birlikte ortak yürüttüğümüz Bulgaristan Üniversiteleri projemizde hedefimiz Bulgaristan Üniversitelerinin tek yetkili kayıt merkezi haline gelmektir. Bunun için gerekli tüm çalışmaları yürüten şirketlerimiz hedefine emin adımlarla yürümektedir.

senalp hizmetlerimiz